Hakkımızda

Hakkımızda

MSA Yapı A.Ş. faaliyetlerinin temeli, 2007 yılında Sinan SUNAR ve Ali SUNAR kardeşler tarafından istanbulun parlayan yıldızı Tuzla Aydınlı da atılmıştır.

MSA Yapı A.Ş. kısa sürede ve sürekli gelişerek, bölgesinde inşaat sektöründe öncü bir konuma gelmiştir.

Firmamız, bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekibi ile kaliteyi her zaman benimseyip sürekli hedeflerini geliştirerek müşteri ihtiyaçlarına uygun  çözümler bulmaktadır.

Faaliyetlerine başarıyla devam eden MSA Yapı A.Ş., müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı ile güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir.

MSA Yapı A.Ş.  olarak ülkemizde bizden sonra gelecek olan nesillere daha iyi maddi varlık ve yaşam standartlarını sağlayarak, insanlarımızın yaşam kalitesinin iyileştirilmesi ilkesini benimsemiştir. Bu amaçla benimsediği yönetim sistemleri çerçevesinde, yaşam kalitesinin iyileştirilmesi için yasal zorunluluklara ve teknik şartnamelere uygun, sadece müşterilerin değil, kullanıcılarında memnuniyetini gözeten, yaşam kalitesini arttıran yapılar inşa etmek, tüm imalat sürecinde çalışan güvenliğini, memnuniyetini ve çevreyi maksimum derecede gözetmek, teknolojik yenilikleri takip etmek ve sürekli eğitimler ile çalışanı ve imalat verimliliğini sürekli geliştirmek, şirketimizin kalite politikası olarak benimsenmiştir.

MSA Yapı A.Ş.  attığı her adımda ve yürüttüğü tüm  faaliyetlerde, yasal yükümlülüklere uyarak, çevrenin en az oranda etkilenmesini ve kirlenmenin asgari seviyede tutulmasına öncelik vermeyi şirket prensibi olarak kabul ederek, proje bütçelerinin sağladığı olanaklar çerçevesinde, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanmak ve her yeni projede çevreyi koruma ve kirliliği önlemede sürekli iyileştirme sağlayarak gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayacak bir ortam  bırakmak, çevre misyonumuzdur.

MİSYONUNMUZ

MSA Yapı A.Ş. ; Yenilikçi ve yaratıcı düşünce anlayışı çerçevesinde müşteri kitlesine, fark yaratan hizmetler sunmayı ve  gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayacak bir ortam  bırakmayı amaç edinmiştir.

VİZYONUMUZ

MSA Yapı A.Ş. ; çevresel sorumluluğu göz önünde bulundurarak, sektöründeki hızlı değişimi takip edip, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaya yönelik yaklaşımlarla; alanında lider konuma gelmek ve bu ayrıcalıklı konumu, hayata geçirdiği prestijli projelerle güçlendirmeyi hedefler.